apstatyba.lt - Architektūra, projektavimas, statyba

apstatyba.lt - Architektūra, projektavimas, statyba

apstatyba

Lietuvoje internetu nuolatos naudojasi beveik 74 procentai visų 16-74 metų amžiaus žmonių, o dauguma iš jų nuolat ieško reikiamos informacijos interneto paieškoje, todėl šansas būti pastebėtiems interneto erdvėse yra tikrai didelis ir jį, be abejo, verta išnaudoti. Efektyviausia priemonė – straipsnių apie įmonės veiklą, parduodamas prekes ir teikiamas paslaugas skelbimas informacinėse svetainėse.

www.apstatyba.lt – architektūra,  projektavimas,  statyba – tai viena iš populiariausių Lietuvoje specializuotų interneto svetainių, skirta architektūros, projektavimo ir statybų verslo atstovams. Šioje informacinėje svetainėje aktualiausią informaciją suras tiek asmenys, tiek įmonės, besidominčios statybų rinkos aktualijomis ir naujovėmis.

Specializuotos interneto svetainės lankytojai lengvai suras juos dominančias sritis – statybos , interjero, projektavimo, NT, architektų paslaugas ir statybos prekes.  www.apstatyba.lt išsiskiria tuo, kad įmonės ne tik infopuslapių pagalba pristato savo veiklą, bet ir turi išskirtinę paslaugą – galimybę talpinti neribotą straipsnių kiekį apie įmonės prekes, paslaugas, atstovaujamus prekių ženklus, dalintis vertingais  specialistų patarimais statybos bei interjero temomis, skelbti vykstančias akcijas, aprašyti vykdomos veiklos naujoves, prekių ar paslaugų panaudojimo galimybes ir privalumus.

Žinome, kad ypač didelį lankytojų susidomėjimą pritraukia ir specializuotų parodų, seminarų, renginių tvarkaraščiai, programos ir informaciniai straipsniai apie statybų ir interjero naujoves, būsto renovaciją, mokesčius, verslą, ekonomiką.

Tinklalapyje pateikiama ir kita labai naudinga informacija projektuotojams, architektams, darbininkams, statybininkams, apdailos ir interjero kūrimo atstovams – atestuotų architektų sąrašai,  naudingos nuorodos, dokumentų šablonų pavyzdžiai, naujausi teisės aktai ir t. t.

Visi, be išimties, publikuojami straipsniai, pagal įvairiausius raktinius žodžius yra puikiai randami tiek www.apstatyba.lt interneto svetainėje, tiek matomi „Google“ paieškos sistemoje.

Informacinė svetainė www.apstatyba.lt yra pritaikyta naršymui visais įrenginiais – kompiuteriais, planšetėmis ir išmaniaisiais telefonais, tad visų įmonių straipsniai ir naujienos pasiekia dar daugiau vartotojų, ieškančių naudingos informacijos internete.


www.apstatyba.lt – architektūra, projektavimas, statyba – tai specializuotas internetinis tinklalapis, skirtas visiems, besidomintiems statybų naujovėmis ir aktualijomis.

Pagrindinė įmonės  „Visa Info“ UAB veikla yra internetinio marketingo paslaugos, informacijos ir reklamos talpinimas svetainėse visainfo.lt, apstatyba.lt, allinfobook.com, įvairūs web sprendimai, svetainių kūrimas bei jų optimizavimas, SEO paslaugos, „Google AdWords“ reklama, Facebook socialinio tinklo įmonių puslapių administravimas, profesionalių SEO straipsnių rašymas, reklaminių video klipų kūrimas, fotosesijos bei kitos reklamos formos internete ir kitose medijos pateikimo priemonėse. UAB „Visa Info“ darbuotojai nuolatos seka internetinės rinkodaros tendencijas. Įmonės komandą sudaro įvairių sričių specialistai, sugebantys įgyvendinti visus klientų lūkesčius.

Dalinkis su Draugais

alizarinbluecustomgreenorangevioletyellow