Internetinio marketingo paslaugos

Internetinio marketingo paslaugos

Internetinio marketingo paslaugos (10)

Straipsniai ir patarimai internetinio marketingo temomis

Interneto svetainių ir el.parduotuvių kūrimas bei atnaujinimas

„Visa Info“ kuria ir atnaujina funkcionalias, modernias, pritaikytas visiems įrenginiams, atskleidžiančias įmonės produktų ir paslaugų privalumus interneto svetaines ir elektronines parduotuves. Klientai yra nuolat konsultuojami, jei reikia – jiems teikiamos svetainės administravimo, tekstų rašymo bei foto, video ir marketingo paslaugos.

SEO optimizavimas paieškos sistemoms: vidinio ir išorinio SEO paslaugos

„Visa Info“ specialistai gali atlikti tiek Jūsų svetainės vidinį SEO, t. y. paties tinklalapio optimizaciją, kad jis būtų lengviau „suprantamas“ paieškos sistemoms, tiek išorinę internetinio puslapio SEO optimizaciją kitų tikslinių internetinių puslapių erdvėje, sukuriant kokybiškas nuorodas į kliento tinklalapį.

Straipsnių rašymas ir publikavimas, SEO straipsniai

„Visa Info“ specialistai gali parašyti ir išpublikuoti įvairiuose interneto portaluose profesionalų ir įdomų potencialiam klientui straipsnį įmonės norima tema. Taip pat „Visa Info“ rašo SEO straipsnius interneto svetainėms ir tinklaraščiams.

Google AdWords reklama

„Visa Info“ specialistai parenka tinkamiausius žodžius, atitinkančius įmonės veiklą bei potencialių klientų paiešką. Jūsų įmonė bus matoma tarp pirmųjų „Google“ paieškos rezultatų, o mokėsite tada, kai potencialus klientas apsilankys bendrovės tinklapyje.

Reklamos kampanijos planavimas

„Visa Info“ nustato kliento tikslinę auditoriją ir jos pasiekimo kanalus, kuria ir įgyvendina strateginių veiksmų planus, prižiūri reklamos kampanijų eigą.

Reklaminių skydelių ir logotipų kūrimas

„Visa Info“ greitai ir kokybiškai kuria reklaminius skydelius, logotipus ir kitą vaizdinę reklamą. Visos idėjos bus paverstos realybe – bendrovės specialistai sukurs šiuolaikišką ir unikalų logotipą, kuris atskleis Jūsų įmonės veiklą.

Elektroninė prekyba

Taip pat „Visa Info“ vysto įvairius elektroninės prekybos projektus: prekiauja baseinų, tvenkinių chemija ir priežiūros priemonėmis, baseinų, tvenkinių ir fontanų įranga, termo medienos ir medžio plastiko kompozito (WPC) gaminiais (terasos lentomis, fasado dailylentėmis, sodo baldais, tvirtinimo elementais) ir kt.
alizarinbluecustomgreenorangevioletyellow